Zgłaszanie awarii 24/7
Zgłaszanie awarii 24/7

Internetowe Biuro Obsługi Klienta

Skorzystaj z iBOK

Internetowe Biuro Obsługi Klienta (iBOK) to nowa usługa, która pozwoli Klientom łatwo i szybko załatwiać swoje sprawy za pośrednictwem Internetu.

Czym jest iBOK

To platforma internetowa dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, co pozwala rozwiązywać Twoje problemy w dowolnej chwili. Nasz iBOK oferuje szereg korzyści i daje łatwiejszy dostęp do Waszych usług.
Po wejściu na stronę https://ibok.infrastruktura.eu znajdziesz dokumenty związane ze swoją umową, zamówisz usługi, sprawdzisz salda i pobierzesz faktury.
Jesteśmy przekonani, że nasze Internetowe Biuro Obsługi Klienta będzie wygodnym sposobem załatwiania spraw związanych ze świadczonymi przez spółkę Infrastruktura Niepołomice usługami.

Jak założyć iBOK [FILM]

FAQ:

Internetowe Biuro Obsługi Klienta spółki Infrastruktura Niepołomice sp. z o.o. to platforma online umożliwiająca klientom dostęp do informacji na temat faktur, produktów i usług firmy, a w przyszłości możliwość składania zapytań i zamówień oraz komunikację bezpośrednio z firmą np. w sprawach awarii.

Aby skorzystać z Internetowego Biura Obsługi Klienta Infrastruktury Niepołomice, musisz się zarejestrować na stronie https://ibok.infrastruktura.eu. Do rejestracji konieczny jest numer klienta, nr PESEL oraz adres e-mail.

Nie. Co więcej, w przyszłości można się spodziewać, że Klienci, którzy dzięki iBOK korzystać będą z eFaktury zapłacą niższy rachunek. Wynikać to będzie z mniejszych kosztów wygenerowania i dostarczenia dokumentu. Dodatkową korzyścią z tego rozwiązania będzie obniżenie śladu węglowego.

Każdy kto:

  • posiada podpisaną umowę na dostawy wody i/lub odprowadzanie ścieków,
  • zaakceptował regulamin iBOK, e-faktury,
  • prawidłowo przeprowadził rejestrację.
Internetowe Biuro Obsługi Klienta umożliwia weryfikację poprawności swoich danych w systemie informatycznym, przegląd historii odczytów, analizę kosztów ponoszonych przez Klienta oraz zweryfikujesz saldo płatności.
Tak. Dzięki temu wcześniej otrzymasz rozliczenie i fakturę. Przypominamy, że od niedawna obowiązują indywidualne rachunki bankowe do rozliczeń z Klientami.
Tak. podczas łączenia weryfikowany jest status bezpieczeństwa połączenia z systemem informatycznym.
Hasło dostępowe zmieniaj raz na kwartał, nie udostępniaj hasła osobom trzecim, wyloguj się niezwłocznie po zakończeniu korzystania z programu iBOK, zadbaj o bezpieczne hasło do skrzynki email.
eFaktura to elektroniczny dokument mający taką samą wartość prawną jak tradycyjna faktura papierowa. Do jego otwarcia wystarczy program do odczytywania plików PDF (np. bezpłatna aplikacja Acrobat Reader). Dzięki eFakturze oszczędzasz czas, unikasz opóźnień w otrzymaniu korespondencji, lepiej planujesz swoje wydatki i dbasz o środowisko. Usługa eFaktura dostępna jest wyłącznie dla Klientów posiadających podpisaną umowę na dostawę wody i/lub odprowadzanie ścieków.

Problemy z rejestracją?

Prosimy o kontakt z [email protected] w celu weryfikacji problemu albo kontakt z Działem Obsługi Klienta aby autoryzować numer klienta lub PESEL.

Sprawdź czy hasło ma 12 znaków, znak specjalny, dużą i małą literę oraz cyfrę.
Skip to content