Zgłaszanie awarii 24/7
Zgłaszanie awarii 24/7

Kolejny fragment kanalizacji gotowy

Powstał kolejny fragment kanalizacji we wschodnich sołectwach gminy Niepołomice. Zakończona niedawno inwestycja pozwala na podłączenie się do sieci kanalizacyjnej kolejnych nieruchomości.

Prace obejmowały budowę sieci kanalizacyjnej w systemie podciśnieniowo-grawitacyjnym o długości około 225 metrów, złożoną z rur PE o średnicy 125 mm, 90 mm dla systemu podciśnieniowego oraz z rur PVC o średnicy 200 mm, 160 mm – dla systemu grawitacyjnego.

Dzięki inwestycji udało się zapewnić  możliwość odprowadzania ścieków do systemowej sieci kanalizacji sanitarnej dla kolejnych nieruchomości. 

Konieczność realizacji tej budowy została zapisana w wieloletnim planie inwestycyjnym naszej Spółki i zgodnie z nim wybudowana.

Realizacja inwestycji nie została zlecona w drodze przetargu zewnętrznej firmie, ale wykonana całkowicie naszymi własnymi siłami, dzięki zaangażowaniu ludzi i przy wykorzystaniu posiadanego przez Spółkę sprzętu. 

Ciekawostką jest, że rozpoczynamy kolejną inwestycję w budowę sieci kanalizacyjnej i wodociągowej, którą również wykonamy we własnym zakresie, od przygotowania dokumentacji projektowej do realizacji inwestycji. O tym napiszemy już niebawem.

Skip to content