Wodociągi zmieniają się w Infrastruktura

Od 25 kwietnia 2022 roku nasza spółka figuruje pod nową nazwą: Infrastruktura Niepołomice sp z o.o. To efekt wprowadzenia w Krajowym Rejestrze Sądowym zmian wynikających z nowej umowy spółki.

Na zmianę nazwy firmy w Krajowym Rejestrze Sądowym przyszło nam czekać kilka miesięcy. W tym czasie uruchomiliśmy stronę internetową www.infrastruktura.eu , nowe adresy e-mail, posługujemy się nowym logotypem. Wciąż jednak w rozliczeniach czy oficjalnych dokumentach posługiwaliśmy się nazwą Wodociągi.

Wraz ze zmianą w KRS przestajemy korzystać z nazwy Wodociągi Niepołomice. Najbliższe faktury otrzymacie Państwo już od spółki Infrastruktura Niepołomice sp. z o.o.

Wszystkie pozostałe dane, w tym NIP, REGON, numer konta bankowego czy numery telefonów pozostają bez zmian. Nie ma też konieczności aneksowania jakichkolwiek umów z naszą spółką, zwłaszcza tych na dostarczenie wody i odprowadzenie ścieków

Arnold Stempak, Prezes Zarządu Infrastruktura Niepołomice sp. z o.o.

Więcej o zmianie nazwy dowiesz się z naszej ulotki. Chcesz oszczędzić papier? Pobierz ją w formie elektronicznej klikając w ten odnośnik.

Więcej o nowej umowie spółki można dowiedzieć się z tego artykułu.

For information on the change of our company name in English, please visit www.infrastruktura.eu/name-change.

Skip to content