Zgłaszanie awarii 24/7
Zgłaszanie awarii 24/7

Jesienne porządki

Jesień to czas przygotowań do zbliżającej się zimy. Nasze ekipy już teraz działają, aby w okresie świątecznym miasto zachwycało swoim pięknem i dbałością o detale.

Dzięki odpowiednim zabiegom pielęgnacyjnym drzewek, nasze ulice będą wyglądały piękne oświetlone świątecznymi iluminacjami. Dlatego prowadzimy cięcia formujące drzewek, które nadają im estetyczny wygląd.

Zdecydowaliśmy się też na posadzenie bratków. Te kolorowe kwiaty nie tylko ożywią przestrzeń, ale także – mamy nadzieję – będą cieszyć oko aż do wiosny.

Na niektórych latarniach można jeszcze podziwiać kwiaty w donicach, ale już niedługo będziemy je ściągać, aby zrobić miejsce na świąteczne dekoracje.

Nasi pracownicy nie tylko dbają o piękny wygląd miasta, ale także o jego czystość. Już teraz grabimy i zamiatamy liście z chodników i dróg. Dzięki temu, nasze ulice będą wyglądały schludnie, a jednocześnie unikniemy niebezpieczeństwa poślizgnięć na mokrych liściach.

Dbałość o detale i piękny wygląd miasta są dla nas niezwykle ważne. Dlatego też ekipy Infrastruktury są zawsze krok do przodu w dbaniu o przestrzeń publiczną tak, aby nasza gmina prezentowała się ładnie o każdej porze roku.

Skip to content