Zgłaszanie awarii 24/7
Zgłaszanie awarii 24/7

Konsultacje on-line

Umów się na spotkanie online i porozmawiaj z pracownikiem spółki Infrastruktura Niepołomice – bez konieczności wychodzenia z domu i dojazdu do naszej siedziby.

Uruchamiamy pilotażowy program konsultacji on-line z pracownikami spółki Infrastruktura Niepołomice. W określonych dniach i godzinach możesz spotkać się z nami na platformie Google Meet.

Testowanie systemu

Pierwsza seria spotkań odbędzie się w piątek, 7 października. Będzie okazją dla Was do spotkania się z pracownikami działu Techniczno-Inwestycyjnego, a dla nas do przetestowania platformy internetowej służącej do organizacji rozmów.

Jak zarezerwować wirtualną wizytę?​

Wystarczy wypełnić formularz na stronie infrastruktura.eu/zarezerwuj-spotkanie-on-line

Po umówieniu spotkania otrzymasz e-mail z potwierdzeniem, który zawierać będzie również odnośnik URL do pokoju rozmowy. Zapisz termin i o określonej godzinie kliknij w przesłany link, aby dołączyć do rozmowy.

Platforma Google Meet nie wymaga instalowania dodatkowego oprogramowania i działa w oknie przeglądarki internetowej.

Jak przygotować się do rozmowy?​

Najlepiej przygotuj wszystkie dokumenty i dotychczasową historię korespondencji. Pamiętaj – spotkanie jest ograniczone czasowo do 15 minut. Nie marnuj swojego czasu na szukanie dokumentów czy numerów działek lub budynków.

Czy konsultacje on-line będą dostępne regularnie?

Po przejściu fazy testów i szkoleń chcemy organizować regularne spotkania on-line z pracownikami z różnych działów. Naszym celem jest jak największa otwartość na Klientów i chęć pomocy.

Skip to content