Zgłaszanie awarii 24/7

Praca: poszukujemy montera sieci

Poszukujemy pracownika do zespołu odpowiedzialnego za eksploatację sieci wodociągowej i kanalizacyjnej.

Pracuj z nami na rzecz mieszkańców gminy Niepołomice, rozwijaj swoje umiejętności i korzystaj ze stabilnych warunki zatrudnienia oraz pakietu socjalnego.

Wyślij swoje CV na adres [email protected] i dołącz do nas!

Opis stanowiska:

  • eksploatacja sieci wodociągowej i kanalizacyjnej, dokonywanie bieżących przeglądów, konserwacji, napraw, wymiany wodomierzy itp.
  • usuwanie awarii na sieciach i przyłączach wodociągowych i kanalizacyjnych,
  • budowa sieci i przyłączy wodociągowych i kanalizacyjnych.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum zawodowe – preferowane kierunki: instalacyjny w branży sanitarnej (wod.-kan.), budowlany lub mechaniczny,
  • prawo jazdy kat. B, B+E (ważna kwalifikacja zawodowa),
  • gotowość pracy w systemie zmianowym,
  • umiejętności: praca w zespole, sumienność, odpowiedzialność, zaangażowanie, dyspozycyjność, chęć rozwoju.

Mile widziane:

  • uprawnienia na koparko-ładowarki, koparki jednonaczyniowe,
  • doświadczenie w branży bądź pokrewnej,
  • uprawnienia SEP 1-3 kV w zakresie dozoru i eksploatacji.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę wraz z premiami,
  • możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie i PPK,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pakiet socjalny.