Zgłaszanie awarii 24/7

Praca: operator oczyszczalni ścieków

Poszukujemy osoby do pracy przy utrzymaniu właściwego stanu technicznego urządzeń oczyszczalni ścieków.

Pracuj z nami na rzecz mieszkańców gminy Niepołomice, rozwijaj swoje umiejętności i korzystaj ze stabilnych warunki zatrudnienia oraz pakietu socjalnego.

Wyślij swoje CV na adres [email protected] i dołącz do nas!

Opis stanowiska:

  • wykonywanie prac związanych z eksploatacją, remontami, naprawami i utrzymaniem właściwego stanu technicznego urządzeń na oczyszczalni ścieków,
  • prowadzenie prac konserwacyjnych,
  • obsługa maszyn i urządzeń zgodnie z posiadanymi uprawnieniami wynikającymi z przepisów szczególnych.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne (preferowane technikum mechaniczne, elektryczne lub technikum ochrony środowiska) lub zawodowe o kierunku technicznym,
  • prawo jazdy kat. B oraz kat. T (ciągniki wraz z przyczepą/beczką),
  • odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania,
  • sumienność i dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia, praca zmianowa, umowę o pracę,
  • niezbędne szkolenia,
  • możliwość zdobycia nowych umiejętności.

Przesyłane CV należy uzupełnić o poniższą klauzulę:

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych innych niż wynika to m. in. z: ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz innych przepisów szczególnych, zawartych w przedstawionych przeze mnie dokumentach dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego i przyszłych procesów rekrutacyjnych w Wodociągach Niepołomice sp. z o.o.

Infrastruktura Niepołomice sp. z o.o. zastrzega sobie prawo unieważnienia rekrutacji bez podania przyczyny.

Informacja

Zgodnie z art.13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz.Urz.UE.L119 z 04.05.2016) informujemy, iż:

  • Administratorem Pana/i danych osobowych jest Spółka Infrastruktura Niepołomice sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Droga Królewska 27 w Niepołomicach.
  • Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – [email protected].
  • Podane dane osobowe przetwarzane będą w związku z obecną rekrutacją prowadzoną przez Spółkę oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji w Spółce.
  • Odbiorcami Pana/i danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione na postawie przepisów prawa.
  • Pana/i dane osobowe przechowywane będą przez okres dwóch lat.
  • Posiada Pan/i prawo do żądania od Administratora Danych Osobowych dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować odmową rozpatrywania Pana/i kandydatury w obecnym i w przyszłych procesach rekrutacyjnych.