Zgłaszanie awarii 24/7
Zgłaszanie awarii 24/7

Przeszli na emeryturę

Na zasłużoną emeryturę przeszła dwójka pracowników od lat związanych z naszą firmą: Wiesław Kołos i Marian Bożek.

Wiesław Kołos zaczął pracę 1 stycznia 1994 roku. Jak wspomina była to ‚nocka’. Odpowiadał za jakość uzdatnionej wody, dlatego pracował na zmiany. Początkowo jego zakład znajdował się na terenie zakładów drobiarskich, ale w 2009 roku został przeniesiony do Zakładu Uzdatniania Wody w Podłężu.

Przez te lata mieszkańcy zachodniej części gminy pili wodę, której jakości doglądał Pan Wiesław. Nie brakowało mu ambicji i zaangażowania w pracę. 

Arnold Stempak, prezes zarządu spółki Infrastruktura Niepołomice.

Marian Bożek był odpowiedzialny za utrzymanie w sprawności urządzeń krytej pływalni w Niepołomicach. Zaczął tam pracować jeszcze przed jej otwarciem, bo od 1 czerwca 2006 roku. Pamięta doskonale 10 sierpnia 2006 roku i inauguracyjny skok ówczesnego burmistrza Stanisława Kracika do basenu. 

Jest ‚złotą rączką’, dlatego czas na emeryturze ma już rozplanowany. Wspomniał, że czekają na niego do naprawy kosiarki, urządzenia agd i inny sprzęt. Ale przede wszystkim chce zadbać o zdrowie. 

Ciężko się rozstawać z tak zasłużonymi pracownikami. Ich wiedza, doświadczenie i umiejętność rozwiązywania problemów były ogromną wartością dodaną, jaką wnosili dla firmy, a tym samym – dla każdego z Was, naszych Klientów.

Zgodnie z nowym zwyczajem, Panowie otrzymali okolicznościowe, szklane statuetki oraz pamiątkowe upominki. Dziękujemy za poświęcenie, odpowiedzialność i zaangażowanie w rozwój naszej firmy.

Skip to content