Nowa strona internetowa krytej pływalni

Oddajemy w Wasze ręce przebudowy serwis internetowy Krytej Pływalni w Niepołomicach. Nowa platforma zastąpi starą stronę, która nie będzie już aktualizowana. 

Nowa platforma ma zwiększyć komfort korzystania i umożliwić prostszy dostęp do najważniejszych treści. Serwis charakteryzuje się dynamiczniejszym wyglądem z przejrzyście zgrupowanymi informacjami, którzym czasem ładowania i responsywnością. 

Nowy adres – plywalnia.eu 

Istotną zmianą jest nowy adres www naszej strony. Dotychczasową domenę plywalnia.niepolomice.eu zastąpiliśmy adresem plywalnia.eu. Jeśli masz naszą stronę dodaną do zakładek, prosimy o aktualizację jej adresu.

Łatwo dostępne informacje 

Projektując serwis postawiliśmy na czytelność informacji i łatwy do nich dostęp. Wciąż jednak chcemy się dostosowywać do Waszych potrzeb, dlatego w przypadku problemów z poruszaniem się po stronie, prosimy o kontakt mailowy.

Kamerka na żywo z krytej pływalni 

Niebawem udostępnimy popularną wśród użytkowników kamerkę pokazująca obłożenie pływalni. Zdecydowaliśmy się pogorszyć jakość obrazu tak, aby niemożliwe było zidentyfikowanie osób przebywających na pływalni.

Skip to content