Zgłaszanie awarii 24/7
Zgłaszanie awarii 24/7

Z myślą o klientach wydłużamy godziny pracy

Nowy rok przyniósł ze sobą wydłużenie godzin obsługi klienta w spółce Infrastruktura Niepołomice.

Od początku nowego roku rozpoczęliśmy obsługę Klientów już od 7.15 rano każdego dnia roboczego. To szczególnie ważna informacja dla osób odwiedzających nas w poniedziałki, ponieważ do niedawna obsługa rozpoczynała się od godziny 9.00. 

To jednak nie jedyna zmiana! W poniedziałki czekamy na Państwa do 16.45 (również w kasie), natomiast w piątki obsługa Klientów będzie prowadzona do 14.30, a nie jak dotychczas – do 12.00.

Dłuższe godziny pracy dotyczą Biura Obsługi Klienta wraz z Kasą.  Dzięki temu można wygodniej podpisać umowę, skonsultować kwestie techniczne przyłączy oraz uregulować należności.

Jesteśmy firmą, która słucha swoich klientów. Zmieniamy godziny pracy, aby dostosować się do ich oczekiwań i potrzeb. Robimy co w naszej mocy, aby poprawić komfort korzystania z naszych usług.

Arnold Stempak, prezes zarządu Infrastruktura Niepołomice sp. z o.o.

Jednocześnie zachęcamy do korzystania z Internetowego Biura Obsługi Klienta (iBOK), dostępnego przez całą dobę pod adresem ibok.infrastruktura.eu.

Przypominamy też, że niedawno oddaliśmy do dyspozycji Klientów parking położony najbliżej wejścia do firmy. Dzięki temu zaparkowanie samochodu jest jeszcze wygodniejsze.

Skip to content