Zgłaszanie awarii 24/7
Zgłaszanie awarii 24/7

Skorzystaj z iBOK i oszczędzaj!

Już ponad 1600 klientów założyło bezpłatne konto w Internetowym Biurze Obsługi Klienta (iBOK) spółki Infrastruktura Niepołomice. 

Nic dziwnego – korzystając z iBOK otrzymują eFakturę, dzięki temu płacą niższą opłatę abonamentową. Nie muszą też zaglądać do skrzynki na listy i czekać na pocztę.

Korzystanie z iBOK to wygodna i bezpieczna forma zarządzania swoimi usługami. Umożliwia dostęp do informacji na temat wystawionych faktur, historii stanów licznika, aktualnego salda, można w formie wykresu sporządzić analizę poniesionych kosztów i na bieżąco kontrolować wydatki. 

Aby skorzystać z Internetowego Biura Obsługi Klienta Infrastruktury Niepołomice wystarczy się zarejestrować na stronie https://ibok.infrastruktura.eu

Konto w iBOK może założyć każdy, kto posiada podpisaną umowę na zaopatrzenie w wodę i/lub odprowadzanie ścieków z firmą Infrastruktura Niepołomice sp. z o.o., zaakceptował regulamin iBOK, eFaktury i prawidłowo przeprowadził rejestrację. 

Podczas zakładania konta nie ma konieczności wizyty w firmie. Na etapie rejestracji wymagane jest podanie, dostępnego na fakturze, numeru klienta oraz numeru PESEL. 

Założenie konta zajmuje kilka minut. Ważne jednak, by potwierdź rejestrację poprzez kliknięcie w link aktywacyjny, który otrzymasz w wiadomości wysłanej na podany adres e-mail. Jeśli wiadomość nie dotarła, sprawdź folder SPAM lub upewnij się, że podany adres jest właściwy. 

By zapewnić bezpieczeństwo Twoich danych, stosuj silne hasło oraz nigdy nie podawaj go osobom trzecim. Pamiętaj też, że nikt z naszej firmy nie zadzwoni do Ciebie z pytaniem o hasło.

Oszczędzaj czas i pieniądze korzystając z iBOK – zyskaj porządek i kontrolę nad swoimi usługami!

Skip to content