Nowe faktury

Faktury otrzymywane od firmy Infrastruktura Niepołomice sp. z o.o. zyskały czytelniejszy wygląd. A co istotniejsze – pojawił się na nich nowy numer konta.

Jak informowaliśmy niedawno wdrażamy w naszej firmie nowe oprogramowanie. Usprawni ono pracę spółki, a Klientom umożliwi zarządzanie on-line swoimi usługami i da łatwy dostęp do historii rozliczeń.

Indywidualny rachunek

Jedną z najważniejszych nowości jest utworzenie dla każdego Klienta osobnego, indywidualnego numeru konta dla swoich należności.

Pamiętajmy, że dla każdego odbiorcy numer konta jest inny. Uważajmy na to zwłaszcza, gdy płacimy „za kogoś”. A w przypadku korzystania ze stałych poleceń przelewu, należy zaktualizować numer konta w swoim banku.

Gdzie znajdę aktualny numer rachunku?

Numer rachunku widoczny jest na fakturze.

Pierwsi klienci otrzymali już faktury w nowej szacie graficznej. Zawiera ona logo naszej firmy, dane kontaktowe, szczegóły dotyczące rozliczeń, numer klienta i numer indywidualnego rachunku bankowego.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości odnośnie autentyczności otrzymanej faktury prosimy o kontakt.

Zmieniamy się dla Ciebie!

Wdrożenie systemu informatycznego i uruchomienie Internetowego Biura Obsługi Klienta pozwoli min. zrezygnować z wysyłki papierowych faktur na rzecz dokumentów elektronicznych generowanych w iBOK.

Skip to content